Uitstapje naar het AWD

Afgelopen zondag zijn we met een aantal leden van onze eigen club ClackClick en van Shoot naar de Amsterdamse Waterleiding Duinen geweest om herten te fotograferen. Het is herfst, zondag leek het meer zomer, en dat betekent bronsttijd. De herten vonden we weer op de gebruikelijke plek, in eerste instantie lieten ze zich niet gemakkelijk fotograferen, later zagen we er meer. Het is wel belangrijk ze niet te storen als ze liggen te rusten, die rust hebben ze hard nodig en door ze te dicht te benaderen gaan ze op de vlucht.

Het was een heerlijke morgen en deel van de middag, prachtig weer, een prachtige omgeving, veel dieren en goed gezelschap! We hebben onze middag dan ook afgesloten in Pannenkoeken restaurant De Oase, een van de pannenkoeken restaurants bij de ingangen van het gebied.

Hieronder enkele foto’s van onze leden Jeroen, Hans en Joke. Wellicht volgen er nog enkele foto’s van Luuf.

Dat is dus het voordeel van een compact met 35x zoom ofwel 840 mm!
Nog een voordeel van deze compact, heel dichtbij scherpstellen op de macrostand!

Zie ook: Het weblog van Jeroen en het weblog van Joke

2 gedachten over “Uitstapje naar het AWD

 • 06/10/2011 om 11:50
  Permalink

  Ze lagen er weer uitgeteld bij, altijd weer mooi om te zien. Hebben jullie ze ook gehoord?
  Prachtige foto Hans van die bloem.

  Groetjes………….Lidy

  Beantwoorden
 • 06/10/2011 om 12:11
  Permalink

  Hoi Lidy,

  Hebben ze wel gehoord maar matigjes eigenlijk, vergeleken bij andere jaren waren ze erg rustig, kwam misschien door het mooie weer.

  Groetjes, Joke

  Beantwoorden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.