Weblog van Fotoclub ClackClick

Wij zijn een club hobbyisten die het leuk vinden om een fantastische hobby te delen en van elkaar te leren. Het is een variatie van beginners, gevorderden, een van de leden heeft zijdelings van haar hobby haar werk kunnen maken. Onze leeftijden variëren van begin 30 tot ruim in de 60. Kortom we zijn een gemêleerd gezelschap dat de hobby en de gezelligheid deelt!

Alle fotoalbums van onze maandelijkse opdrachten e.d. zijn ook op deze website te zien. Op dit weblog worden korte verslagjes van onze clubavonden geplaatst, uiteraard opgevrolijkt met een aantal foto’s. Verder worden hier verslagjes met foto’s van onze fotografie uitstapjes e.d. geplaatst. Ook onze leden kunnen hier berichten en foto’s kwijt.

Auteur

Plaats een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.