Clubuitje plus aanpassing programma

Noteer zaterdag 24 juni 2017 in je agenda voor ons clubuitje, 8 van de 9 mensen kunnen op die dag. Op de volgende clubavond gaan we het er over hebben waar we heen gaan, hetzelfde geld voor onze clubavond op stap in de buurt.

Sandra merkte terecht op dat we de opdracht straatfotografie in juni zouden doen en dagelijks leven voor de volgende clubavond, dat is mij door alle gebeurtenissen hier even ontschoten. Inmiddels is het programma voor de volgende clubavond aangepast.

Inmiddels staat ook de te bewerken Raw-opname van Sandra in de betreffende map in Dropbox, ik zou zeggen leef je uit 🙂

Joke

 

2 gedachten over “Clubuitje plus aanpassing programma

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.