Clubuitje plus aanpassing programma

Clubuitje plus aanpassing programma

Noteer zaterdag 24 juni 2017 in je agenda voor ons clubuitje, 8 van de 9 mensen kunnen op die dag. Op de volgende clubavond gaan we het er over hebben waar we heen gaan, hetzelfde geld voor onze clubavond op stap in de buurt.

Sandra merkte terecht op dat we de opdracht straatfotografie in juni zouden doen en dagelijks leven voor de volgende clubavond, dat is mij door alle gebeurtenissen hier even ontschoten. Inmiddels is het programma voor de volgende clubavond aangepast.

Inmiddels staat ook de te bewerken Raw-opname van Sandra in de betreffende map in Dropbox, ik zou zeggen leef je uit 🙂

Joke

 

Auteur

2 Reacties

  1. Harlin - 20/03/2017

    ik zou zeggen leef je uit Joke 🙂 😉

Plaats een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.