Clubavond 6 april 2012 – Workshop flitsfotografie

Het is even stil geweest op dit weblog, mede veroorzaakt door drukke werkzaamheden van mijn kant maar ook een oproepje aan de clubleden, als je hier leuke foto’s geplaatst wilt zien, ze zijn nog steeds welkom!

Afgelopen vrijdag was onze clubavond, wederom een gezellige workshop, zie ook mijn beschrijving op mijn eigen weblog. Iedereen is weer lekker bezig geweest met flitsfotografie, deze keer met gekleurde gelletjes op de flitsers die de achtergrond verlichtten, een zwarte achtergrond, krijgt dan de kleur van het gelletje dat op de flitsers zit. Er is lekker geëxperimenteerd met verschillende kleuren, de flitsers op de bloemen gericht zodat die een paar kleurtjes kregen enzovoorts. Het was weer een gezellige avond waarbij iedereen lekker bezig was. Het is het leukste én het leerzaamste om zelf alles uit te vissen en dat heeft men dan ook gedaan.

Hieronder een paar foto’s van mij en een aantal clubleden in actie! Ik ben benieuwd naar jullie foto’s!

Joke

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.