Clubavond 26 april 2013

Afgelopen vrijdag hebben we onze clubavond weer gehad, iedereen was aanwezig. Er waren een aantal foto-onderwerpen waarvoor helaas niet zo heel veel inzendingen waren, voor de 90’s tot heden was ik de enige en het namaken van een foto of ander voorbeeld is alleen door Jeroen en mij gedaan. Niet zo heel erg, iedereen heeft het tegenwoordig druk maar het is natuurlijk wel heel leuk als er veel inzendingen zijn. De druppelfoto’s waren foto’s die we tijdens de vorige clubavond gemaakt hebben.

We hebben dan ook besloten dat er volgend seizoen 5 doe avonden georganiseerd worden en 5 clubavonden zoals we ze nu hebben en natuurlijk worden daar ook de foto’s van de doe avonden besproken. Ik zal een opzetje maken plus alvast de data prikken. Dit wordt naar iedereen door gemaild, in principe hoop ik dit nog voor onze vakantie te doen.

Al met al was het als altijd weer een gezellige avond 🙂

Fotografie: Sandra van Vollevelde
Fotografie: Sandra van Vollevelde
Fotografie: Jeroen Kreijt
Fotografie: Jeroen Kreijt
Fotografie: Dick Roos
Fotografie: Dick Roos
Fotografie: Lidy Meiland
Fotografie: Lidy Meiland
Fotografie: Jenny Broos
Fotografie: Jenny Broos
Fotografie: Joke Beers-Blom
Fotografie: Joke Beers-Blom
Fotografie en bewerking: Joke Beers-Blom
Fotografie en bewerking: Joke Beers-Blom

De rest van de foto’s staat inmiddels weer op de website! De notulen en agenda voor 5 juli, dat lijkt nog heel veel weg en dat houd ik er nog ff in 😉 volgen zo spoedig mogelijk!

Joke

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.