Clubavond 19 november 2015

Wederom een clubavond waarop iedereen aanwezig was! Als altijd was het weer gezellig en hadden we heel wat foto’s te bespreken, alle foto’s zijn besproken en er zaten weer heel wat fraaie exemplaren tussen, leuk! De onderwerpen waren stillevens fotograferen, blauw en ik zie ik zie wat jij niet ziet. Over het begrip stilleven heb ik zelf ook een blogje geschreven en Elly heeft ook een stukje aan de clubavond gewijd.

Sandra heeft het begrip laagmaskers in het kort uitgelegd, de meesten hebben mijn Photoshop boek wel denk ik, je vindt meer info op de pagina’s 173 en 174. Als je op het woord laagmaskers of layer masks zoekt vindt je ook veel info en YouTube filmpjes waar veel uitgelegd wordt, alleen zijn die vaak in het Engels.

Tijdens de rondvraag hebben we het gehad over de aanvragen van twee mensen die lid willen worden van onze club, helaas kunnen we daar nu niet aan voldoen, simpelweg omdat we niet voldoende ruimte voor nog meer leden hebben.

Sandra heeft wat ideetjes voor foto-onderwerpen voor het volgende seizoen en evt. voor een uitdaging doorgegeven. Mochten jullie meer bedenken, geef het dan even door, dan maak ik er een lijstje van. Ook hebben we het al gehad over een evt. doel voor ons clubuitje volgend voorjaar, een idee hiervoor is een stadswandeling in Haarlem. Hebben jullie nog meer ideetjes, geef dat dan ook even door.

 

Fotografie: Joke Beers-Blom
Fotografie: Joke Beers-Blom

 

Fotografie: Elly van Veen
Fotografie: Elly van Veen

 

Fotografie: Peter Waterman
Fotografie: Peter Waterman

 

Fotografie: Sandra van Vollevelde
Fotografie: Sandra van Vollevelde

 

Fotografie: Hans Beers
Fotografie: Hans Beers

 

Fotografie: Harry Tensen
Fotografie: Harry Tensen

 

Fotografie: Lidy Meiland
Fotografie: Lidy Meiland

 

Fotografie: Jenny Broos
Fotografie: Jenny Broos

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.