Clubavond 14 maart 2014

Bob
Bob
Jeroen
Jeroen

Een clubavond met heel veel foto’s, de onderwerpen waren:

 • Een foto die je mooi vindt namaken
 • Straatmeubilair
 • Foto’s van het druppelen, plonzen en slaolie gebeuren op de vorige clubavond
 • De bewerkingen naar aanleiding van het vrije onderwerp van Lidy van de clubavond in januari
 • De ballonnen die we in januari gefotografeerd hebben

Kortom we hadden veel foto’s te bekijken wat als altijd weer erg leuk was.

Jenny
Jenny
Joke
Joke

 

Sandra had een heel leuk vrij onderwerp voorbereid, meervoudige opnamen maken. Dit kun je zowel met de camera als met een fotobewerkingsprogramma dat lagen ondersteunt doen. Alleen ik heb nagekeken welke camera’s dit kunnen en dat zijn er van Canon helaas niet echt veel, zie deze lijst. Zelfs met de 5DmkII kon het niet, het ziet er naar uit dat de nieuwere, geavanceerdere modellen het wel kunnen, de nieuwste 70D is er ook mee uitgerust en de 6D en 5DmkIII. Dus kortom van de Canon bezitters is het alleen mogelijk met de camera’s van Sandra en Joke. Met de Nikon van Jenny en Bob kan het ook. De anderen zullen het met Photoshop moeten doen, jammer want het is erg grappig heb ik ontdekt. De beschrijving met bijbehorende foto’s mail ik nog aan jullie door.

Lidy
Lidy
Sandra
Sandra

 

We gaan de volgende twee clubavonden op stap, dat is op 10 april en op 9 mei, op laatstgenoemde datum gaan we naar de Zaanse Schans, op 10 april waarschijnlijk naar de Hemkade in Zaandam, dat wordt nog even uitgezocht.  Laten we wel z.s.m. iets afspreken, ook v.w.b. het rijden. Twee auto’s lijkt me voldoende, alleen moeten die wel wat ruimer zijn dan de onze, het handigste is hier verzamelen denk ik.

Communicatie hierover graag via de reactiemogelijkheid op dit weblog, dan kunnen we de afspraken altijd weer opzoeken.

De fotoalbums en Flickr albums volgen nog.

Joke

Een gedachte over “Clubavond 14 maart 2014

 • 16/03/2014 om 13:25
  Permalink

  Jammer dat niet alle camera’s het kunnen, double exposure. Misschien had ik daar beter van te voren even naar kunnen kijken. Nog iemand een analoge camera, daar kan het zeker mee?
  Maar onze leden kennende , zullen er ook wel mooie creaties uit de bewerkingssoftware komen 🙂

  Beantwoorden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.